Zasady wysyłki

Oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie całej Polski.

Godzina graniczna zamówienia to 12, co oznacza, że jeśli zamówisz przed południem, rozpoczniemy pakowanie zamówienia tego samego dnia.

Po skompletowaniu zamówienia prosimy o czas realizacji zamówienia wynoszący 1-3 dni robocze (w przypadku zamówień złożonych do południa przetwarzanie rozpoczyna się tego samego dnia). Szacowany okres dostawy różni się w zależności od Twojej lokalizacji i zazwyczaj wynosi od 5 do 9 dni roboczych.

Aby zapewnić terminową i dokładną dostawę paczki, sprawdź, czy Twój adres jest kompletny i dokładny, zawierający wszystkie niezbędne dane. Koniecznie należy używać prawidłowych skrótów, numerów domów, numerów mieszkań lub lokali oraz informacji o trasie (jeśli dotyczy).

Należy pamiętać, że nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone, źle skierowane lub nieprawidłowo dostarczone przesyłki z powodu niedokładnych lub błędnych danych adresowych podanych podczas zakupu.

Częste pytania:

Kiedy moje zamówienie zostanie zrealizowane? Realizacja zamówień odbywa się u nas od poniedziałku do piątku. Zamówienia będą realizowane w ciągu 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia i zostaną wysłane następnego dnia roboczego po przetworzeniu. Należy pamiętać, że w weekendy nie realizujemy wysyłek.
Należy pamiętać, że niniejsza polityka może ulec zmianie w dowolnym momencie i bez powiadomienia. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci dokładnie zapoznali się z naszą polityką anulowania przed złożeniem zamówienia, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień i niepewności.

Kontakt
  • Telefon: +33756988291
  • E-mail: wsparcie@angelikabutik.com